Jsme Maky a Luky. Společně tvoříme a děláme, co nás baví. Začali jsme budováním rodinných apartmánů a u čeho skončíme, to je ještě ve hvězdách. Nesmírně si vážíme podpory našich rodičů, bez kterých bychom to nedokázali.

Láska k horám, přírodě a klidu nás zavála až do Starého Města pod Králickým Sněžníkem. Splnili jsme si sen a našli jsme místo, z kterého se nám nechce odcházet a rádi se sem vracíme. A toto všechno bychom s vámi rádi sdíleli, protože jenom štěstí, které je sdílené, je opravdové!

VAŠE MÍSTO PRO ODPOČINEK

Naše apartmány jsou situovány v srdci horského ráje masivu Králického Sněžníku. Pokud milujete přírodu, klid a dobrodružství, jste na správném místě. Naše apartmány nabízejí nejen útulné a moderní ubytování, ale také kouzelné výhledy a přímý přístup k překrásné horské krajině.

Každý apartmán je navržen s ohledem na pohodlí a pohodový pobyt na horách. Interiér je stylový, s důrazem na detaily, které vytvářejí útulnou atmosféru. 

Náš apartmánový dům je ideální pro ty, kteří si přejí strávit aktivní dovolenou. V okolí naleznete nekonečné možnosti pro turistiku, horskou cyklistiku včetně trail parků, lyžování, běžkování, skialpinismu, koupání, jízdy na koni a další outdoorové aktivity včetně fotbalového, volejbalového a dětského hřiště.

Ať už jste začátečníci nebo zkušení dobrodruzi, náš tým vám rád pomůže s plánováním výletů a doporučí vám ty nejkrásnější trasy.
Po náročném dni v horách se můžete vrátit do našich apartmánů a odpočinout si v komfortu. Relaxujte na prostorné terase s výhledem na louky a masiv Králického Sněžníku, nebo si dopřejte wellness v podobě finské sauny, kterou pro vás aktuálně připravujeme. V provozu bude od letní sezóny 2024. 

Věříme, že naše apartmány vám poskytnou nezapomenutelný pobyt na horách. Bez ohledu na to, zda toužíte po adrenalinových sportech, klidných procházkách nebo jednoduše po odpočinku v krásné přírodě, u nás najdete to pravé místo.

Těšíme se na vás!